Walizka Osprey Farpoint Wheels 36 (009.2044)
Zdjęcia 13 |
Osprey Farpoint Wheels 36 36 l65 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Farpoint Wheels 36
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Osprey Europe Uniseks Farpoint Wheels 36 10003331 Torba Podróżna Czarny 22 | 964 zł |
Osprey Farpoint Wheels 36l Backpack Czarny | 927 zł |
Osprey Farpoint Wheels 36l Backpack Niebieski | 967 zł |
Modyfikacje Osprey Farpoint Wheels
Ceny na Osprey Farpoint Wheels |
---|---|---|---|---|
Osprey Farpoint Wheels 36 | od 927 zł | 3 oferty | ||
Osprey Farpoint Wheels 65 | od 1 038 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →