Walizka Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40L (009.3099)
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osprey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osprey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Torba na kółkach Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40L OS1-283/1 czarny 40L | 1 079 zł |
Walizka podróżna Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40 Kolor: czarny | 1 089 zł |
Torba na kółkach Osprey Ozone 2-Wheel Carry On 40L OS1-283/1 | 1 079 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →