Gniazdko Ospel Akcent GP-2A/00 biały
Ospel Akcent GP-2A/00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ospel Akcent GP-2A/00 biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akcent gniazdo Ospel podtynkowe podwójne bez uziemienia 16A 250V IP20 biał | 10 zł |
Ospel Akcent biały gniazdo podwójne | 13 zł |
Gniazdo podwójne AKCENT białe bez uziemienia | 18 zł |
Gniazdo podwójne biały Ospel Akcent GP-2A/00 | 11 zł |
Gniazdo podwójne bez uziemienia AKCENT Biały OSPEL | 13 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Ospel Akcent GP-2A/00
Ceny na Ospel Akcent GP-2A/00 |
---|---|---|---|---|
Ospel Akcent GP-2A/01 beżowy | od 10 zł | 4 oferty | ||
Ospel Akcent GP-2A/00 biały | od 10 zł | 13 oferty | ||
Ospel Akcent GP-2A/24 brązowy | od 9 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →