Gniazdko Ospel Akcent GP-2AZ/00 biały
Ospel Akcent GP-2AZ/00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ospel Akcent GP-2AZ/00 biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akcent gniazdo Ospel podtynkowe podwójne z uziemieniem 16A 250V IP20 białe | 11 zł |
Ospel Akcent biały gniazdo podwójne z uziemieniem | 13 zł |
Ospel Gniazdko Akcent podwójne z uziemieniem (GP-2AZ/00) | 17 zł |
Gniazdo podwójne AKCENT białe z uziemieniem | 20 zł |
AKCENT Gniazdo podwójne z/u białe GP-2AZ/00 | 12 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →