Włącznik Ospel Akcent LP-2AS/00
Ospel Akcent LP-2AS/00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ospel Akcent LP-2AS/00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKCENT Łącznik świecznikowy podwójny 10AX 250V IP20 podświetlenie LED poma | 15 zł |
Ospel Akcent biały łącznik podwójny podświetlany | 18 zł |
Ospel Łącznik dwugrupowy świecznikowy z podświetleniem pomarańczowym AKCEN | 23 zł |
AKCENT Łącznik świecznikowy z podświetleniem biały ŁP-2AS/00 | 18 zł |
Włącznik podwójny z podświetleniem AKCENT Biały OSPEL | 19 zł |
Modyfikacje Ospel Akcent LP-2AS/00
Ceny na Ospel Akcent LP-2AS/00 |
---|---|---|---|---|
Ospel Akcent LP-2AS/01 | od 16 zł | 4 oferty | ||
Ospel Akcent LP-2AS/00 | od 15 zł | 5 oferty | ||
Ospel Akcent LP-2AS/24 | od 12 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →