Opona zimowa Orium Winter 195/65 R15 95T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Orium Winter 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orium 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orium.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Orium Winter 195/65 R15 95T
Ceny na Orium Winter 195/65 R15 95T |
---|---|---|---|---|
Orium Winter 195/65 R15 91H | od 292 zł | 2 oferty | ||
Orium Winter 195/65 R15 91T | od 292 zł | 2 oferty | ||
Orium Winter 195/65 R15 95T | od 378 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →