Amplituner Onkyo TX-SR393
Wideo 11Zdjęcia 3 |
Onkyo TX-SR393
Rodzaj:amplituner AV, 5.2
Moc na kanał:155 W
Wejścia:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TX-SR393
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onkyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onkyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onkyo TX-SR393
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Onkyo TX-SR393B 52-kanałowy odbiornik AV Dolby/DTSX AccuEQ AccuReflex 4K B | 3 509 zł |
Onkyo TX-SR393 Czarny, Jamo S 803 HCS Czarny | 3 999 zł |
Onkyo TX-SR393 52-kanałowy odbiornik A/V | 3 509 zł |
Onkyo TX-SR393DAB 52-kanałowy odbiornik AV Bluetooth DTS X Hi-Res Dolby At | 2 376 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →