Amplituner Onkyo TX-RZ840
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Onkyo TX-RZ840
AirPlayChromecastBluetoothWi-Fiasystent głosowyIMAX EnhancedDolby AtmosDTS XAmazon MusicDeezerSpotifyTIDAL
Rodzaj:amplituner AV, 9.2
Moc na kanał:215 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:6 RCA, 6 HDMI, 1 optical
Wyjście mikrofonowe do ustawienia odbiornika na panelu przednim.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TX-RZ840
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onkyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onkyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onkyo TX-RZ840
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amplituner ONKYO TX-RZ840B Czarny | 6 719 zł |
Onkyo TX-RZ840 - Amplituner kina domowego 9.2 Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O R | 7 499 zł |
Onkyo TX-RZ840 Kolor: Czarny | 7 499 zł |
Onkyo TX-RZ840 BK DOSTĘPNY OD RĘKI | 7 499 zł |
Onkyo TX-RZ840 Kolor: Srebrny | 7 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →