Antena telewizyjna One For All SV 9420
Zdjęcia 4 |
One For All SV 9420 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog One For All 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele One For All.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup One For All SV 9420
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ONE FOR ALL Antena wewnętrzna ONE FOR ALL SV9421 Biały | 130 zł |
Antena pokojowa ONE FOR ALL SV 9420 | 45 zł |
Antena pokojowa ONE FOR ALL SV 9420 SV9420 | 45 zł |
Antena wewnętrzna DVB-T ONE FOR ALL, 42 dB | 68 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →