Ciśnieniomierz Omron M2 Classic (HEM-7117)
Omron M2 Classic |
|
Ten model jest sprzedawany w różnych modyfikacjach, których różnica polega na akcesoriach: mankietach i obecności zasilacza prądu stałego. Konieczne jest dokładne sprawdzenie zawartości opakowania w sklepie.
Jest to w pełni automatyczny ciśnieniomierz o smukłym i kompaktowym korpusie z mankietem na ramię. Model można nazwać uniwersalnym, ponieważ może działać zarówno z sieci, jak i z baterii. Zapewnia możliwość pomiaru ciśnienia krwi i tętna, potrafi zapamiętać ostatnie 30 wyników. Z funkcji: urządzenie samodzielnie określa obecność błędów, które mogą znacząco wpłynąć na dokładność pracy, i informuje o tym użytkownika. Rozmiar mankietu można regulować w zakresie od 22 do 36 cm, a duży wyświetlacz i prosty panel sterowania zwiększają wygodę użytkowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omron M2 Classic
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omron M2 AGDM-CIS-OMRN-014 | 159 zł |
OMRON Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 HEM-7143-E | 177 zł |
Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 HEM-7143-E | 202 zł |
Omron M2 Intelli IT Wykrywanie arytmii | 219 zł |
CIŚNIENIOMIERZ AUTOMATYCZNY OMRON M2 + ZASILACZ | 170 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →