Тонометр Omron M2 Classic (HEM-7117)
Omron M2 Classic |
|
Дана модель продається в різних модифікаціях, відмінністю яких є комплектуючі: манжети і наявність DC адаптера. Детально необхідно уточнювати комплектацію в магазині
Це повністю автоматичний тонометр, одягнений в тонкий і компактний корпус і обладнаний плечової манжетою. Модель можна назвати універсальною, оскільки вона може працювати і від мережі, і від батарейок. Забезпечує можливість вимірювання тиску і пульсу, може запам'ятовувати за 30 останніх результатів. З особливостей: прилад самостійно визначає наявність помилок, здатних істотно вплинути на точність роботи, і повідомляє про це користувача. Розміри манжети регулюються в межах 22 - 36 см Великий дисплей і проста панель управління підвищують зручність експлуатації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron M2 Classic
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ciśnieniomierz naramienny OMRON M2 Intelli It | 168 zł |
Omron M2 Intelli IT AGDM-CIS-OMRN-013 | 169 zł |
CIŚNIENIOMIERZ AUTOMATYCZNY OMRON M2 + ZASILACZ | 160 zł |
Omron M2 Wykrywanie arytmii | 179 zł |
OMRON Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 HEM-7143-E | 176 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →