Ciśnieniomierz Omron RS7 Intelli IT
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Omron RS7 Intelli IT |
|
Zaawansowany technologicznie przenośny automatyczny ciśnieniomierz na nadgarstek (ciśnieniomierz) z wbudowanym modułem bluetooth i pamięcią na 100 pomiarów. Jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej kategorii cenowej w 2019 roku, skierowany do użytkowników prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport. Nadaje się do szybkiego codziennego monitorowania i pomiaru ciśnienia krwi przed/po treningu.
Przyda się również użytkownikom z chorobami przewlekłymi (nadciśnienie, choroby serca, układu krążenia itp.). Dzięki aplikacji mobilnej Omron Connect automatyczny ciśnieniomierz Omron RS7 Intelli IT może synchronizować się ze smartfonem. Ułatwia to zarządzanie pomiarami ciśnienia krwi i wysyłanie ich na przykład do lekarza, e-mailem lub za pomocą komunikatora. Urządzenie wyposażone jest we wskaźnik optymalnego zamocowania mankietu w postaci czytelnej ikony graficznej, który jest kluczem do dokładnego pomiaru.
Wygodny ergonomiczny mankiet (od 13,5 do 21,5 cm) zapewnia prawidłowe i wygodne ułożenie urządzenia oraz komfort na nadgarstku każdej osoby dorosłej. Inteligentna technologia sterowania Intellisense rejestruje ciśnienie krwi dwukrotnie podczas tego samego pomiaru (kiedy powietrze dostaje się do mankietu i kiedy powietrze jest uwalniane), co zwiększa dokładność końcowego wyniku. Obsługiwana jest funkcja obliczania średniej wartości z trzech pomiarów, istnieje wskaźnik arytmii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omron.
Kup Omron RS7 Intelli IT
Wszystkie ceny 12 →Omron RS7 Intelli IT - Ciśnieniomierz nadgarstkowy z łącznością Bluetooth | 349 zł |
Omron RS7 Intelli IT AGDM-CIS-OMRN-004 | 379 zł |
Ciśnieniomierz Omron Omron RS7 Intelli IT | 489 zł |
Ciśnieniomierz nadgarstkowy OMRON RS7 | 379 zł |
OMRON RS7 Ciśnieniomierz nadgarstkowy | 388 zł |