Ciśnieniomierz Omron M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK)
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Omron M4 Intelli IT |
|
Zaawansowany technologicznie automatyczny ciśnieniomierz naramienny (ciśnieniomierz) z wbudowanym modułem bluetooth i pamięcią 120 pomiarów (60 wyników dla dwóch użytkowników). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej w 2020 roku, skierowany do wymagających użytkowników domowych, którzy preferują markowe urządzenia z inteligentnymi funkcjami. Dzięki aplikacji mobilnej Omron Connect automatyczny ciśnieniomierz Omron M4 Intelli IT może synchronizować się ze smartfonem w celu bezprzewodowego przesyłania wyników.
Ułatwia to zarządzanie danymi z pomiaru ciśnienia krwi i przesyłanie ich na przykład do lekarza, e-mailem lub za pomocą komunikatora. Ten model jest odpowiedni dla użytkowników z przewlekłymi chorobami układu sercowo-naczyniowego oraz zwykłych ludzi, którzy monitorują swój stan zdrowia. Ciśnieniomierz jest wyposażony w opatentowany mankiet Intelli Wrap Cuff, w którym czujniki znajdują się na całym obwodzie.
Gwarantuje to brak martwych punktów i umożliwia dokładny pomiar niezależnie od lokalizacji na ramieniu. Obwód mankietu 22-42 cm przeznaczony jest dla osób o różnej budowie (również pełnych). Wyposażony w wyświetlacz LCD o wysokim kontraście z dużymi cyframi i podświetleniem ułatwiający odczyt przez osoby niedowidzące. Zdolny do wykrywania arytmii i błędów pomiarowych spowodowanych nieprawidłową ułożeniem dłoni/ciała. W zestawie miękki futerał do przechowywania i baterie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omron.
Kup Omron M4 Intelli IT
Wszystkie ceny 14 →Omron M4 HEM-7155T-EBK Plus Upper Arm Blood Pressure Monitor 1842218966 | 319 zł |
Omron Monitorowanie ci?nienia krwi M4 Intelli IT | 349 zł |
Omron M4 Intelli IT AGDM-CIS-OMRN-003 | 260 zł |
CIŚNIENIOMIERZ OMRON M4 INTELLI IT 22-42 BLUETOOTH | 265 zł |
Omron Ciśnieniomierz M4 Intelli It Hem-7155T-Ebk | 284 zł |