Тонометр Omron M7
Omron M7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omron M7
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omron M7 Intelli IT AGDM-CIS-OMRN-010 | 367 zł |
Omron M7 Intelli IT Wykrywanie arytmii | 479 zł |
CIŚNIENIOMIERZ OMRON M7 BLUETOOTH 22-42+ZASILACZ | 420 zł |
OMRON Ciśnieniomierz naramienny Omron New - M7 Intelli HEM-7361T-EBK | 473 zł |
Ciśnieniomierz naramienny OMRON M7 Intelli IT Afib HEM-7361T-EBK | 398 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості тонометра Omron M7:
- Час і дата
РекомендуємоПорівняти в таблиці →