Dyktafon Olympus LS-P1 (V414141SE000)
Wideo 13Zdjęcia 3 |
Olympus LS-P1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus LS-P1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olympus Rejestrator dźwięku LS-P1 KIT UBOLYDLSP100002 | 657 zł |
Liniowy rejestrator dźwięku OLYMPUS LS-P1 | 504 zł |
Olympus Rejestrator dźwięku LS-P1 KIT 99317 | 687 zł |
Liniowy rejestrator dźwięku OLYMPUS LS-P1 | 504 zł |
Olympus Rejestrator dźwięku LS-P1 KIT 99317 | 657 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości dyktafonu Olympus LS-P1:
- Zmiana szybkości odtwarzania (50 - 350%)
- FNCh
PolecamyPorównaj w tabeli →