Диктофон Olympus LS-P1 (V414141SE000)
Відео 13Фото 3 |
Olympus LS-P1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus LS-P1
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olympus LS-P1 - stemmeoptager - Odtwarzacz MP3 4 GB | 504 zł |
Olympus Rejestrator dźwięku LS-P1 KIT UBOLYDLSP100002 | 657 zł |
Liniowy rejestrator dźwięku OLYMPUS LS-P1 | 504 zł |
Olympus Rejestrator dźwięku LS-P1 KIT 99317 | 687 zł |
Liniowy rejestrator dźwięku OLYMPUS LS-P1 | 504 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості диктофона Olympus LS-P1:
- Зміна швидкості відтворення (50 – 350%)
- ФНЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →