Odżywka białkowa Olimp Gladiator 0.9 kg
Olimp Gladiator 15x60 g 0.1 kg0.9 kg |
|
W pudełku znajduje się 15 batonów po 60 gramów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olimp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olimp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olimp Gladiator 0.9 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olimp Gladiator - 15 x 60 g Brownie | 158 zł |
Olimp Gladiator - 15 x 60 g Wanilia | 158 zł |
Olimp Gladiator - 15 x 60 g Karmel | 158 zł |
Olimp Gladiator - 15 x 60 g White Chocolate Espresso | 158 zł |
Olimp Gladiator - 15 x 60 g Strawberry Cake | 158 zł |
Olimp Gladiator - 15 x 60 g Raspberry Dream | 158 zł |
Modyfikacje Olimp Gladiator
Ceny na Olimp Gladiator |
---|---|---|---|---|
Olimp Gladiator 0.1 kg | od 9 zł | 5 oferty | ||
Olimp Gladiator 0.9 kg | od 158 zł | 6 oferty |
Polecamy