Kołowrotek Okuma Aventa BF AB-5000 (AB-5000)
Okuma Aventa BF AB-5000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Aventa BF AB-5000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okuma Kołowrotek Aventa AB-5000 | 221 zł |
Okuma Aventa BF AB-5000 6+1bb (+zapasowa szpula) (54198) | 459 zł |
Okuma Aventa Carpfishing Reel Czarny 5000 AB-5000 | 334 zł |
Kołowrotek karpiowy Okuma Aventa BF | 300 zł |
Kołowrotki Okuma Aventa Baitfeeder AB 5000 | 359 zł |
Kołowrotki Okuma Aventa Baitfeeder AB 5000 | 363 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →