Kołowrotek Okuma Aventa BF AB-8000
Okuma Aventa BF AB-8000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Aventa BF AB-8000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Okuma Aventa Baitfeeder 8000 Wolny bieg AB-8000 | 417 zł |
Okuma Aventa Carpfishing Reel Czarny 8000 AB-8000 | 374 zł |
Okuma Aventa BF AB-8000 6+1bb (+zapasowa szpula) (54200) | 559 zł |
Kołowrotki Okuma Aventa Baitfeeder AB 8000 | 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →