Kołowrotek Okuma Aventa BF AB-6000
Okuma Aventa BF AB-6000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Aventa BF AB-6000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okuma Aventa Baitfeeder AB-6000 280 m 035 mm oprawka żyłki kołowrotek woln | 374 zł |
Okuma Aventa Carpfishing Reel Czarny 6000 AB-6000 | 341 zł |
Okuma Kołowrotek Aventa AB-6000 | 229 zł |
Kołowrotki Okuma Aventa Baitfeeder AB 6000 | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →