Kołowrotek Okuma Aventa BF AB-10000
Okuma Aventa BF AB-10000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Okuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Okuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Okuma Aventa BF AB-10000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Karpiowy Okuma Aventa BF 10000 Szpula AB-10000 | 441 zł |
Okuma Aventa Carpfishing Reel Czarny 10000 AB-10000 | 401 zł |
Kołowrotki Okuma Aventa Baitfeeder AB 10000 | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →