Opona zimowa Nokian WR Snowproof P 255/40 R18 99V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR Snowproof P 255/40 R18 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR Snowproof P 255/40 R18 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR Snowproof P (255/40 R18 99V) T431263 | 802 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 255/40 R18 99V XL ) | 814 zł |
Opona Nokian 255/40R18 WR SNOWPROOF P 99V XL - opony zimowe T431263 | 796 zł |
Nokian WR Snowproof P ( 255/40 R18 99V XL ) T431263 | 804 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →