Opona zimowa Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 V 245/45 R18 100 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR Snowproof P RunFlat (245/45 R18 100V) T431274 | 762 zł |
Nokian WR Snowproof P RunFlat ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) T431274 | 764 zł |
Nokian WR Snowproof P RunFlat ( 245/45 R18 100V XL, runflat ) | 788 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat
Ceny na Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V | od 687 zł | 6 oferty | ||
Nokian WR Snowproof P 245/45 R18 100V Run Flat | od 762 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →