Opona zimowa Nokian Snowproof 2 SUV 235/60 R17 106H
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Snowproof 2 SUV 235/60 R17 106H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Snowproof 2 SUV 235/60 R17 106H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI NOKIAN 235/60 R17 106H WR SNOWPROOF 2 SUV XL T432784 | 962 zł |
Opona Nokian 235/60R17 Snowproof 2 SUV XL M+S 106H - opony terenowe T43278 | 736 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 235/60 R17 106H XL ) T432784 | 789 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV (235/60 R17 106H) T432784 | 756 zł |
Nokian Snowproof 2 SUV ( 235/60 R17 106H XL ) | 798 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →