Telefon z przyciskiem Nokia 5310 2020 0 B (TA-1212)
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Nokia 5310 2020 0 B
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1200 mAh, wyjmowany
Waga:88 g
Dwa głośniki przednie. Oddzielne klawisze do sterowania odtwarzaczem muzyki.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Nokia 5310 2020 0 B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NOKIA Telefon komórkowy NOKIA 5310 Dual SIM Czarny Czarno-czerwonyZ telefonem Nokia 5310 nie umknie Ci nic, co ważne. Odtwarzacz Mp31 i radio FM pozwalają słuchać ulubionej muzyki, a dwa mocn... więceje głośniki przednie zapewniają wyraźne brzmienie połączeń telefonicznych. Bateria o długim czasie działania umożliwia łączność ze światem każdego dnia. A odświeżone wzornictwo pozwala na nowo cieszyć się tym klasycznym telefonem uwielbianym przez wielu użytkowników.Ko MediaMarkt.plZłóż skargę | 239 zł |
Telefon Nokia 5310 Czarno-CzerwonyTelefon Nokia 5310 2,4'' 16MB MP3 Radio FM 2G Z telefonem Nokia 5310 nie umknie Ci nic, co ważne. Odtwarzacz MP31 i radio FM... więcejpozwalają słuchać ulubionej muzyki, a dwa mocne głośniki przednie zapewniają wyraźne brzmienie połączeń telefonicznych. Bateria o długim czasie działania umożliwia łączność ze światem każdego dnia. A odświeżone wzornictwo pozwala na nowo cieszyć się tym klasycznym telefonem uwielbianym przez wielu użytkowników. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRYPrzeką Maxelektro.plZłóż skargę | 249 zł |
NOKIA 5310, czarnyNOKIA 5310, czarny Nokia 5310 to telefon, który może być Twoim przenośnym odtwarzaczem muzyki. Urządzenie może pochwalić się... więcejwbudowanym radiem FM, dedykowany... EmpikZłóż skargę | 249 zł |
Nokia 5310 DS czarna/czerwona black/red TA-1212 | 239 zł |
Telefon Nokia 5310 DS Black/Red nowy | 269 zł |
Nokia 5310 DS czarna/czerwona black/red TA-1212 | 296 zł |
Telefon Nokia 5310 Ds Dsp Pl Czarny / Czerwony | 333 zł |
Seria Nokia telefony przyciskowePorównaj w tabeli →
od 124 zł
1SIM, 1.77 ", 113 ppi, autorski, brak karty microSD, ładowanie: 800 mAh, wymienna bateria, 74 g
od 221 zł
1.8 ", 111 ppi, autorski, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 79 g
od 300 zł
telefon babci, 1SIM, 2.8 ", 143 ppi, KaiOS, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 123 g
od 229 zł
2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria
od 302 zł
1SIM, 2.8 ", 143 ppi, Symbian, 0.1 GB, RAM 0.04 GB, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 107 g
od 845 zł
1SIM, 2.2 ", autorski, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 960 mAh, wymienna bateria, 116 g
od 273 zł
2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 92 g
od 181 zł
1SIM, 2.4 ", 166 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria
od 137 zł
1SIM, 1.8 ", 111 ppi, autorski, RAM 0.04 GB, Mediatek MT6261D, brak karty microSD, ładowanie: 800 mAh, wymienna bateria, 70 g
od 159 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 1450 mAh, wymienna bateria, 106 g
od 239 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 549 zł
1SIM, 2 ", autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 257 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria, 90 g
od 259 zł
1SIM, kompaktowy, 2.2 ", 60 Hz, Symbian, RAM 0.1 GB, aparat: 3.2 Mpx, ładowanie: 1050 mAh, 89 g
od 239 zł
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 189 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, brak karty microSD, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria, 91 g
od 451 zł
1SIM, kompaktowy, 2.4 ", 167 ppi, Symbian, 0.1 GB, RAM 0.04 GB, Unisoc T107, aparat: 0.3 Mpx, brak 3,5 mm, ładowanie: 1450 mAh, 129 g
od 160 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, brak karty microSD, ładowanie: 1020 mAh, wymienna bateria, 81 g
Wideo recenzje
Nokia 5310 2020 XpressMusic Recenzja , Dzwonki , Gry , Demontaż i Omówienie telefonu z 2020 roku
22 maja 202012 203 przegląd
NOKIA TA 1212 FULL DEAD SOLUTION/NOKIA 5310 DEAD RECOVER
29 stycznia 20234 674 przegląd
Nokia 5310 (2020) | Unbox and Review in sinhala | Adeesha YT
5 sierpnia 2022266 przegląd
Nokia 5310 2020 Xpress Music ,Specs & PRICE
4 maja 2020126 przegląd
How To Reset Nokia 5310||Nokia 5310 TA-1212 Restore Factory settings
20 sierpnia 20237 302 przegląd
NOKIA 5310 (2020) XpressMusic : UNBOXING & All The Right Moves
6 września 2020215 przegląd
Don't forget SUBSCRIBE the channel-Nokia 5310 TA-1212 Security Code Unlock By InfinityBox BEST #puz
3 listopada 2020219 przegląd
Nokia 5310 2020 Unboxing And Review 2020 || Nokia 5310 2020 Price In Pakistan 2020 || Nokia 5310
16 października 2020432 przegląd
Nokia 5310 (2020) - Full phone specifications|Price | launching date in India|XpressMusic
12 czerwca 2020563 przegląd
NOKIA 5310(2020) | STEREO SPEAKERS IN A FEATURE PHONE | UNBOXING
20 października 2020184 przegląd
How to Set Up Welcome Note on NOKIA 5310 (2020) - Add Welcome Note
7 grudnia 2021168 przegląd
Nokia 5310 (2020) Unboxing & First Impressions ⚡⚡⚡ Budget Feature Phone
20 września 20201 393 przegląd
#Nokia 5310 #imei repire code nokia inviled imei nokia TA-1212 nokia 2020. 2021 models
27 czerwca 2021328 przegląd
Nokia 5310 2020 launch | Nokia feature Phone | Nokia 5310 Specs | Price | Review | Launch date
21 marca 2020275 przegląd
Nokia 5310 2020 Blue Back Cover Color Presentation
7 grudnia 20211 059 przegląd
How to Change Language on NOKIA 5310 (2020) - Change Device Language
7 grudnia 2021899 przegląd
How to Find Sound Settings in NOKIA 5310 (2020) - Open Sound Settings
7 grudnia 20215 094 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 255 zł
2.8 ", 143 ppi, KaiOS, 4 GB, RAM 1 GB, Mediatek MT6731, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 2000 mAh, wymienna bateria, 101 g
od 257 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria, 90 g
od 210 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2000 mAh, wymienna bateria, 156 g
od 239 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 88 g
od 220 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2500 mAh, wymienna bateria, 164 g
od 229 zł
2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ładowanie: 1150 mAh, wymienna bateria
od 218 zł
2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 70 g
od 259 zł
1SIM, 2.8 ", 143 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 100 g
od 237 zł
telefon babci, 1SIM, 2.2 ", 128 ppi, autorski, aparat: 1.3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1200 mAh, wymienna bateria, 85 g
od 250 zł
1SIM, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 1100 mAh, wymienna bateria, 84 g
od 245 zł
telefon babci, 1SIM, 2 ", 200 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, przycisk SOS, ładowanie: 1000 mAh, wymienna bateria, 89 g