Rolki NILS Extreme NA14124
Wideo 1Zdjęcia 5 |
NILS Extreme NA14124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme NA14124
Wszystkie ceny 49 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NILS eXtreme Łyżworolki NILS Extreme NA14124 czarne rozm. 38 | 303 zł |
Rolki Nils Extreme NA14124 rekreacyjne czarne r. 42 | 318 zł |
Rolki Nils NA14124 Black/Red | 329 zł |
NA14124 CZARNE ROZM. 37 ŁYŻWOROLKI NILS EXTREME | 321 zł |
Rolki Nils NA14124 Black/Red | 329 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →