Ładowarka Nillkin PowerFlash Qi Wireless Charger (MC035)
Zdjęcia 9 |
Nillkin PowerFlash Qi Wireless Charger |
|
Maksymalna moc ładowania bezprzewodowego to 15 W. Tryb nocny (wentylator i wskaźnik wyłączony).
Materiał podkładki może się różnić (szkło hartowane, włókna aramidowe lub nylon)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nillkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nillkin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nillkin PowerFlash Qi Wireless Charger
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ładowarka Nillkin (43059-uniw) | 25 zł |
Ładowarka indukcyjna Qi NILLKIN PowerFlash | 20 zł |
Ładowarka Nillkin Powerflash Qi Indukcyjna 2 A (43060-uniw) | 113 zł |
Ładowarka indukcyjna Qi NILLKIN PowerFlash Carbon Fiber | 20 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →