Powerbank Intenso XS10000
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Intenso XS10000 |
|
Prosty, łatwy w obsłudze i stosunkowo niedrogi akumulator powerbank, który wyróżnia się przede wszystkim niezwykle kompaktowymi wymiarami – zaledwie 91x63x22 mm. Taki prostokąt nie zajmuje dużo miejsca w torbie, dzięki czemu jest jak najwygodniejszy do przenoszenia. Jednak takie zmniejszenie gabarytów nie mogło nie wpłynąć na pojemność akumulatora – powerbank'a Intenso XS10000 bazuje na akumulatorze Li-Pol o nominalnej pojemności 10 000 mAh.
Jednocześnie rzeczywista pojemność urządzenia jest jeszcze mniejsza - 6300 mAh, resztę przeznacza się na utrzymanie wydajności samego urządzenia. W zestawie portów znajdują się tylko trzy złącza - microUSB, USB A i USB C. To ostatnie jest uniwersalne i może służyć zarówno do ładowania urządzeń zewnętrznych, jak i do uzupełniania zapasów energii powerbanku. Urządzenie jest początkowo wyposażone w kabel USB C. Model jest prezentowany na rynku w kilku jaskrawych kolorach, można go bez problemu nosić przy sobie w celu awaryjnego ładowania smartfonów, tabletów i innych kompatybilnych gadżetów (słuchawki, czytniki książek, kamery sportowe, mobilny Bluetooth - akustyka itp.).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Kup Intenso XS10000
Wszystkie ceny 8 →Intenso Powerbank XS 10000 zewnętrzna ładowarka 10 000 mAh odpowiednia do | 87 zł |
Intenso XS10000 power bank - Li-pol Powerbank - 10000 mAh | 91 zł |
Intenso Xs10.000 Usb-a/c 10.000mah Power Bank Niebieski 7313537PETROL | 87 zł |
Intenso 7313530 Powerbank XS 10000 zewnętrzna ładowarka 10 000 mAh nadaje | 70 zł |
Intenso XS10000 Powerbank - Niebieski - 10000 mAh | 91 zł |
Modyfikacje Intenso XS10000
Ceny na Intenso XS10000 |
---|---|---|---|---|
Intenso XS5000 | od 53 zł | 8 oferty | ||
Intenso XS10000 | od 70 zł | 8 oferty | ||
Intenso XS20000 | od 119 zł | 5 oferty |