Ceny na powerbank Intenso XS10000
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 87 do 113 zł Prosty, łatwy w obsłudze i stosunkowo niedrogi akumulator powerbank, który wyróżnia się przede wszystkim niezwykle kompaktowymi wymiarami – zaledwie 91x63x22 mm. Taki prostokąt nie zajmuje dużo miejsca w torbie, dzięki czemu jest jak najwygodniejszy do przenoszenia. Jednak takie zmniejszenie gabarytów nie mogło nie wpłynąć na pojemność akumulatora – powerbank'a Intenso XS10000 bazuje na akumulatorze Li-Pol o nominalnej pojemności 10 000 mAh. Jednocześnie rzeczywista pojemność urządzenia jest jeszcze mniejsza - 6300 mAh, resztę przeznacza się na utrzymanie wydajności samego urządzenia. W zestawie portów znajdują się tylko trzy złącza - microUSB, USB A i USB C. To ostatnie jest uniwersalne i może służyć zarówno do ładowania urządzeń zewnętrznych, jak i do uzupełniania zapasów energii pow...erbanku. Urządzenie jest początkowo wyposażone w kabel USB C. Model jest prezentowany na rynku w kilku jaskrawych kolorach, można go bez problemu nosić przy sobie w celu awaryjnego ładowania smartfonów, tabletów i innych kompatybilnych gadżetów (słuchawki, czytniki książek, kamery sportowe, mobilny Bluetooth - akustyka itp.). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso XS10000 power bank - Li-pol Powerbank - 10000 mAh | 91 zł |
Powerbank Intenso XS10000 10000mAh Różowy | 89 zł |
Intenso Xs10.000 Usb-a/c 10.000mah Power Bank Niebieski 7313537PETROL | 87 zł |
Intenso XS10000 Powerbank - Niebieski - 10000 mAh | 91 zł |
Intenso XS10000 Powerbank - Ró?owy - 10000 mAh | 113 zł |
Intenso XS10000 Powerbank - Bia?y - 10000 mAh | 113 zł |
Intenso XS10000 Powerbank - 10000 mAh | 113 zł |
Intenso Xs10.000 10.000mah Usb A/c Power Bank Różowy 7313533ROSE | 87 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!