Powerbank Intenso PD10000 QC3.0
Zdjęcia 5 |
Intenso PD10000 QC3.0 10000 mAh20000 mAh 18 W |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso PD10000 QC3.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 7332330 Powerbank PD 10000 zewnętrzny akumulator z Power Delivery | 84 zł |
Intenso PD10000 Powerbank - Czarny - 10000 mAh | 122 zł |
Intenso Pd10.000 Power Delivery 10.000mah Power Bank Czarny 7332330 | 90 zł |
Modyfikacje Intenso PD10000 QC3.0
Ceny na Intenso PD10000 QC3.0 |
---|---|---|---|---|
Intenso PD10000 QC3.0 | od 84 zł | 3 oferty | ||
Intenso PD20000 QC3.0 | od 126 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →