Odkurzacz
Nilfisk Aero 21-01 PC (107406600)
Zdjęcia 6 |
Nilfisk Aero 21-01 PC |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Aero 21-01 PC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk-Alto 107406600 Odkurzacz Niebieski | 756 zł |
Nilfisk Odkurzacz Aero 21-01 pc pro | 756 zł |
Odkurzacz budowlany do pracy na sucho i mokro Nilfisk AERO 21-01 PC 1250 W | 700 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Nilfisk AERO 21-01 PC INOX 107406602 | 921 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →