Odkurzacz
Nilfisk ATTIX 30-01
Nilfisk ATTIX 30-01 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk ATTIX 30-01
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Attix 30-01 odkurzacz do pracy na mokro i na sucho | 2 327 zł |
Nilfisk Odkurzacz Wet and dry vacuum cleaner attix 30-01 pc pro | 2 584 zł |
Odkurzacz przemysłowy Nilfisk Attix 30-01PC | 2 583 zł |
Odkurzacz do pracy na sucho i mokro Nilfisk ATTIX 30-01 107413590 | 1 709 zł |
Nass-/Trockens Attix 30-01PC ATTIX 30-01 PC | 2 059 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →