Odkurzacz
Einhell TE-VC 2025 SACL (2342460)
Zdjęcia 6 |
Einhell TE-VC 2025 SACL |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TE-VC 2025 SACL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Te-Vc 2025 Sacl Odkurzacz Czerwony/Czarny 25 l 2342460 | 646 zł |
Einhell Odkurzacz Wet/Dry Vacuum Cleaner (elect) TE-VC 2025 SACL | 750 zł |
Odkurzacz przemysłowy Einhell TE-VC 2025 SACL | 758 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →