Opona zimowa Nexen Winguard WT1 195/80 R14C 106R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard WT1 195/80 R14C 106R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard WT1 195/80 R14C 106R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEXEN WINGUARD WT1-195/80/R14 106R - E/B/70dB - opony zimowe lekka ciężaró | 434 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 195 R14C 106/104R 8PR ) 13960NXK | 366 zł |
Nexen Winguard WT1 (195/ R14 106/104R) 13960NXK | 364 zł |
Nexen Winguard WT1 ( 195 R14C 106/104R 8PR ) | 371 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →