Opona zimowa Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R 215/65 R16 109 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard WinSpike (215/65 R16 109/107R) 14038NXK | 969 zł |
Nexen Winguard WinSpike ( 215/65 R16C 109/107R 8PR, SUV, z kolcami ) 14038 | 954 zł |
Nexen Winguard WinSpike ( 215/65 R16C 109/107R 8PR, SUV, z kolcami ) | 1 016 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R
Ceny na Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike 215/65 R16C 109R | od 954 zł | 3 oferty |
Polecamy