Opona całoroczna Nexen Roadian HTX RH5 265/60 R18 110H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian HTX RH5 265/60 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian HTX RH5 265/60 R18 110H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian HTX RH5 ( 265/60 R18 110H 4PR ) 13147NXK | 651 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 (265/60 R18 110H) 13147NXKXX | 789 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 265/60 R18 110H 4PR ) | 659 zł |
Opona Nexen 265/60R18 RO-HTX RH5 110 H - opony terenowe 13147 | 557 zł |
Opony letnie 265/60R18 110H Roadian HTX RH5 Nexen 2023 | 551 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →