Opona całoroczna Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S 255/65 R17 110 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian HTX RH5 (255/65 R17 110S) 13143NXK | 525 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 255/65 R17 110S 4PR ROWL ) | 495 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 255/65 R17 110S 4PR ROWL ) 13143NXK | 490 zł |
Opona letnia NEXEN Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S Darmowa dostawa w 24 h. | 431 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S
Ceny na Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian HTX RH5 255/65 R17 110S | od 431 zł | 4 oferty |
Polecamy