Opona całoroczna Nexen Roadian A/T 265/65 R17 112T
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian A/T 265/65 R17 112T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian A/T 265/65 R17 112T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian AT 4x4 (265/65 R17 112T) 16424NXC | 637 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 ( 265/65 R17 112T 4PR ) | 522 zł |
Nexen Roadian AT 4x4 ( 265/65 R17 112T 4PR ) 16424NXC | 515 zł |
Opony letnie 265/65R17 112T Roadian AT 4x4 Nexen 2023 | 525 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →