Opona całoroczna Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEXEN N BLUE 4SEASON XL - 225/60R18 104V - opony całoroczne - C/B/72dB 185 | 707 zł |
Opona Nexen 225/60R18 N"Blue 4 Season 104V - opony terenowe 18533NX | 468 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 225/60 R18 104V XL 4PR, RPB, SUV ) 18533NX | 551 zł |
Nexen N blue 4 Season (225/60 R18 104V) 18533NX | 548 zł |
Nexen N blue 4 Season ( 225/60 R18 104V XL 4PR, RPB, SUV ) | 558 zł |
Opona całoroczna Nexen N'BLUE 4SEASON SUV w rozmiarze 225/60R18 | 442 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V
Ceny na Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue 4 Season 225/60 R18 104V | od 442 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →