Opona letnia Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W 225/55 R17 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera RU1 (225/55 R17 97W) 13609NXK | 484 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 ZR17 97W 4PR RPB ) | 495 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/55 ZR17 97W 4PR RPB ) 13609NXK | 428 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W
Ceny na Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 225/55 R17 97W | od 428 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →