Kabina prysznicowa New Trendy New Corrina 130x80
Zdjęcia 6 | 2 789 zł Kup! New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Corrina 130x80 prostokątna chKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy New Corrina 130x80 D-0251A/D-0078B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia)
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Corrina
Ceny na New Trendy New Corrina |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Corrina 100x80 | od 2 511 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Corrina 100x90 | od 2 689 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 110x80 | od 2 577 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Corrina 110x90 | od 2 616 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Corrina 120x80 | od 2 598 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Corrina 120x90 | od 2 781 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 130x80 | od 2 789 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 130x90 | od 2 814 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →