Kabina prysznicowa New Trendy New Corrina 120x80
Zdjęcia 6 |
New Trendy New Corrina 120x80 D-0090A/D-0078B |
|
Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Corrina 120x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Corrina 120x80 prostokątna ch | 2 736 zł |
NEW TRENDY D-0090A/D-0078B NEW CORRINA Kabina prostokątna 120x80x195 szkło | 2 598 zł |
Kabina prysznicowa 120x80 D-0090A/D-0078B New Corrina New Trendy RABAT10WS | 2 598 zł |
New Trendy New Corrina kabina prostokątna 120x80cm przejrzyste D-0090A/D-0 | 2 598 zł |
Modyfikacje New Trendy New Corrina
Ceny na New Trendy New Corrina |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Corrina 100x80 | od 2 511 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Corrina 100x90 | od 2 689 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 110x80 | od 2 577 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Corrina 110x90 | od 2 616 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Corrina 120x80 | od 2 598 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Corrina 120x90 | od 2 781 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 130x80 | od 2 789 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Corrina 130x90 | od 2 814 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →