Lopper NEO 15-253
Zdjęcia 13 |
NEO 15-253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 15-253
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Neo Sekator do gałęzi by-pass 665 mm, zakres do 42 mm, przekładnia, te | 180 zł |
NEO TOOLS Sekator do gałęzi by-pass 665 mm 15-253 | 222 zł |
NEO Sekator do gałęzi by-pass 665 mm, zakres do 42 mm, przekładnia, telesk | 209 zł |
Sekator do gałęzi by-pass 665 mm, zakres do 42 mm, przekładnia, teleskopow | 196 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →