Lopper NEO 15-254
Zdjęcia 15 |
NEO 15-254 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 15-254
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Nożyce do przycinania gałęzi maks średnica cięcia 42 mm ostrza z | 209 zł |
Neo Neo Kowadełkowy sekator do gałęzi 670 mm, zakres do 42 mm, przekładnia | 180 zł |
NEO TOOLS Sekator kowadełkowy do gałęzi 670 mm 15-254 | 222 zł |
NEO Kowadełkowy sekator do gałęzi 670 mm, zakres do 42 mm, przekładnia, te | 209 zł |
Kowadełkowy sekator do gałęzi 670 mm, zakres do 42 mm, przekładnia zwiększ | 196 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →