Nawigacja GPS Navitel G550 Moto
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Navitel G550 Moto
Rodzaj:dla motocykli
Przekątna ekranu:4.3 "
Rozdzielczość:480x272 px
Pamięć wbudowana:4 GB
Zasilanie:akumulator 950 mAh
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne G550 Moto
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Navitel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Navitel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Navitel G550 Moto
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Navitel G550 MOTO Device PDA-G-NVL-003 | 599 zł |
Nawigacja NAVITEL G550 MOTO | 599 zł |
Nawigacja GPS Navitel G550 (8594181740098) | 633 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →