Nawigacja GPS TomTom GO Essential 6
TomTom GO Essential 6
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:6 "
Rozdzielczość:800х480 px
Pamięć wbudowana:16 GB
Interfejsy:Wi-Fi, Bluetooth
Czas pracy:do 1 h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GO Essential 6
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TomTom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TomTom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TomTom GO Essential 6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TomTom GO Essential 6 Nawigacja GPS z ekranem 5 cali tryb głośnomówiący Si | 990 zł |
TomTom GO Essential 6 | 995 zł |
TomTom GO Essential 6˝ Mapy Europy - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 999 zł |
Tomtom Go Essential 6´´ Gps Navigator Czarny 1PN6.002.10 | 861 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →