Nawigacja GPS Navitel RE 5 Dual
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Navitel RE 5 Dual
Rodzaj:dla samochodów osobowych
Przekątna ekranu:5 "
Rozdzielczość:480x272 px
Pamięć wbudowana:8 GB
Zasilanie:akumulator 1050 mAh
Czas pracy:do 1 h
Waga:200 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RE 5 Dual
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Navitel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Navitel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Navitel RE 5 Dual
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Navitel RE 5 Dual PDA-G-NVL-053 | 469 zł |
Nawigacja NAVITEL RE 5 Dual | 469 zł |
Wideorejestrator z nawigacją NAVITEL RE 5 DUAL | 469 zł |
Nawigacja NAVITEL RE 5 Dual | 469 zł |
Wideorejestrator/Nawigacja Combo NAVITEL RE 5 DUAL | 447 zł |
Zestaw Wideorejestrator z nawigacją NAVITEL RE 5 DUAL+KARTA 32 GB | 469 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →