Odżywka białkowa Myprotein Impact Whey Protein 2.5 kg
Wideo 20Zdjęcia 4 |
Myprotein Impact Whey Protein 2.5 kg |
|
Producenta białka serwatkowego Myprotein można przypisać suplementom sportowym w średniej kategorii cenowej. Pomimo opakowania 2,5 kg (dostępne są również warianty 1 i 5 kg), torba dostarczana jest jako paczka. Ta opcja zajmie mniej miejsca i będzie wygodniejsza w transporcie niż puszka, ale sam proces wsypywania proszku może być nieco trudniejszy. Myprotein Impact Whey Protein 2,5kg ma być wykonany w 100% z naturalnych składników, bezglutenowy i odpowiedni dla wegetarian.
Pośrednim potwierdzeniem wysokiej jakości żywienia sportowego jest najwyższa ocena niezależnego laboratorium badawczego Labdoor. Jedna porcja suplementu to 25 gramów (odpowiednio opakowanie zawiera proszek na 100 dawek). Stężenie białka sięga 84% czyli 21 g. Pozostałe 4 gramy to węglowodany i tłuszcze, a łączna kaloryczność porcji nie przekracza 103 kcal. Dodatkowe zalety to różnorodność smaków: kupujący ma prawo wybierać spośród ponad 40 rodzajów, wśród których znajdują się różne odmiany czekoladowe, waniliowe, owocowe i inne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Myprotein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Myprotein.
Kup Myprotein Impact Whey Protein 2.5 kg
Wszystkie ceny 17 →MyProtein Impact Whey Protein Naturalna Czekolada 25kg MyProtein Impact Pr | 405 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Banana 2500 g | 300 zł |
Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 2.5kg - Kokos | 425 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Vanilla 2500 g | 300 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Unflavoured 2500 g | 300 zł |
Białko to kręgosłup mięśni. Aby zwiększyć masę mięśniową, musisz spożywać więcej pokarmów białkowych i włączyć do diety specjalne suplementy. Impact Whey Protein 2,5 kg brytyjskiej marki Myprotein to jeden z tych, który jest w stanie zapewnić pożądany efekt przy optymalnym połączeniu jakości i ceny.
Wysoka koncentracja białka
Mieszanina oparta jest na koncentracie serwatki. Procent białka jest porównywalny z niektórymi izolatami. Na przykład 25-gramowa porcja Myprotein Impact Whey Protein zawiera 84% białka (21 g). Z tej ilości prawie 40% stanowią aminokwasy anaboliczne – BCAA (4,5 g) i glutamina (3,6 g).
Węglowodany (w tym cukry) i tłuszcze w suplemencie to mniej niż 3 gramy na porcję, a łączne kalorie to 103 kcal.
Jakość produktu potwierdza najwyższa ocena przyznana białku przez międzynarodowe laboratorium badawcze Labdoor w 2015 roku.
Mnóstwo smaków i łatwość użycia
Myprotein Impact Whey Protein 2,5 kg oferujemy w dużym opakowaniu, które zajmuje mniej miejsca niż puszka i jest łatwe w transporcie. Klient może wybierać spośród ponad 20 smaków białkowych, które mu odpowiadają (czekoladowy, truskawkowy, waniliowy, tiramisu, różne smaki owocowe). Składniki organiczne są używane jako aromaty. Istnieje również opcja bezsmakowa: może być stosowany w domowych posiłkach.
Jak zauważono w recenzjach, białko łatwo miesza się z mlekiem, wodą lub sokiem, ale dość mocno się pieni, dlatego przed wypiciem koktajlu trzeba poczekać.
Niska kaloryczność pozwala łączyć Myprotein Impact Whey Protein 2,5 kg z gainerem dla osób słabo przybierających na wadze lub bez mieszanek węglowodanowo-białkowych dla osób ze skłonnością do nadwagi.
Cena za porcję również przemawia na korzyść tego białka. Okazuje się, że jest niższy niż w tak budżetowej opcji jak OstroVit Standard WPC80.eu 2,27 kg.
Modyfikacje Myprotein Impact Whey Protein
Ceny na Myprotein Impact Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Myprotein Impact Whey Protein 0 kg | od 9 zł | 23 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Protein 0.3 kg | od 69 zł | 2 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Protein 0.5 kg | od 99 zł | 5 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Protein 1 kg | od 109 zł | 30 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Protein 2.5 kg | od 300 zł | 17 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Protein 5 kg | od 775 zł | 2 oferty |