Odżywka białkowa BSN Syntha-6 Edge 1.8 kg
Wideo 16 |
BSN Syntha-6 Edge 1.82 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BSN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BSN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BSN Syntha-6 Edge 1.8 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BSN Syntha 6 Edge białko w proszku izolat białek Whey Protein z kaszeiną p | 282 zł |
Bsn Syntha-6 Edge - 1780G | 279 zł |
BSN Syntha-6 Edge czekolada 1870g | 199 zł |
BSN Syntha-6 Edge - 1820g | 279 zł |
BSN Syntha-6 Edge 1780g | 289 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Polecamy