Odżywka białkowa BioTech Hydro Whey Zero 1.8 kg
Wideo 1Zdjęcia 4 |
BioTech Hydro Whey Zero 1.816 kg 0.5 kg1.8 kg |
|
Wysoka koncentracja białka. Bez cukru, laktozy i glutenu. Niska zawartość kalorii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BioTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BioTech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BioTech Hydro Whey Zero 1.8 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Biotech Usa Hydro Whey Zero 1816G | 309 zł |
BIOTECH, Hydro Whey Zero, 1816 g | 290 zł |
Hydro Whey Zero 1816G | 309 zł |
BioTech USA Hydro Whey Zero - 1816g - Vanilla - Odżywki białkowe | 289 zł |
Biotech USA Hydro Whey Zero 1816g | 269 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje BioTech Hydro Whey Zero
Ceny na BioTech Hydro Whey Zero |
---|---|---|---|---|
BioTech Hydro Whey Zero 0.5 kg | od 73 zł | 9 oferty | ||
BioTech Hydro Whey Zero 1.8 kg | od 269 zł | 12 oferty |
Polecamy